Anasayfa » E-Ticaret ve Dijital Pazarlama » Affiliate Marketing Nedir? | Türkiye Satış Ortaklığı Siteleri 2024

Affiliate Marketing Nedir? | Türkiye Satış Ortaklığı Siteleri 2024

Affiliate marketing, Türkçe’de satış ortaklığı veya işbirliği olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bir kişi veya kurumun, başka bir kişi veya kurumun ürünlerini/hizmetini pazarlamak amacıyla satış başına aldığı komisyon sistemini ifade eder. Affiliate marketing işleyişi aslında sattığınız veya tanıttığınız ürün başına komisyon almaktır.

Bu ödüllendirme, her affiliate marketing sitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kimi satış ortaklığı siteleri satış başına ödeme yaparken kimileri ise gösterim veya tıklama başına komisyon ücreti ödemektedir. Bu nedenle iş birliği yapmaya henüz yeni başladıysanız güvendiğiniz firmalar ile çalışmaya ve tanıttığınız ürünleri olabildiğince şeffaf şekilde aktarmaya özen göstermelisiniz.

Affiliate marketing, bir işletmenin ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamak için etkili bir yoldur. 2024 yılında affiliate marketing sektörü büyümeye ve yeni fırsatlar sunmaya devam edecektir. Bu nedenle en iyi affiliate marketing (satış ortaklığı) siteleri neler ve affiliate marketing nedir nasıl yapılır soruları ile başlayabiliriz.

Affiliate Marketing Nedir?

Affiliate marketing, komisyon kazancı karşılığında ürün tanıtımı yapma ve satış başına gelir elde etme modeline denir.

Affiliate marketing programları veya siteleri ile anlaşarak sizler de tanıtımını yaptığınız ürünlerin link tıklamalarından ve satışlarından komisyon kazancı elde edebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken ilk şey satış ortaklığı pazarlama programlarını bulmaktır.

Satış ortaklığı pazarlaması ile gelir elde edebileceğiniz birkaç yöntem bulunmaktadır.

Affiliate marketing yapıyorsanız tıklama başı komisyon, kaydetme başı komisyon, satış başı komisyon, yeni kullanıcı üyeliğine komisyon gibi birçok farklı ödeme yönteminden biri ile satış ortaklığı kazancı elde edebilirsiniz.

Nasıl mı?

Dijital pazarlamanın önemli unsurlarından biri olan satış ortaklığı (affiliate marketing) özellikle sosyal medya platformları ve gelişen teknoloji nedeniyle önemli bir gelir kapısı haline gelmiştir. Bu gelir modelinin geçmişten günümüze nasıl bir yere sahip olduğunu birlikte inceleyelim.

Google Trends verilerine göre dünya genelinde son 4 yılda affiliate marketing aramasının grafiği yukarıdaki gibidir. Hızla büyüyen bu gelir modeli, her geçen gün rekabetin daha da arttığı bir ekosisteme doğru ilerliyor. Şimdi bir de ‘satış ortaklığı‘ arama hacmini inceleyelim.

Satış ortaklığı anahtar kelimesinin dünya genelindeki son 4 yıllık arama grafiği yukarıdaki gibidir. Her iki grafikten de yola çıkarak affiliate marketing reklam modelinin dijital ekonomide öne çıkan önemli bir gelir stratejisi olduğunu söyleyebiliriz.

Satış Ortaklığı Sistemi Nasıl Çalışır?

Affiliate marketing sistemi nasıl çalışır diye merak edenler için cevap aslında oldukça basit.

Satış ortaklığı pazarlama modelinde 3 taraf mevcuttur:

 1. Satıcı (Üretici): Ürün satışını gerçekleştiren kişi veya firmadır. Ortakların çalışmaları üzerinden satışlar ile gelir elde eder ve kazancın bir kısmını affiliate ortağına komisyon olarak öder.
 2. Tüketici: Ortaklar tarafından tanıtılan ürünü satın alan taraftır. Tüketici ürünü satın aldığında affiliate marketing döngüsü neredeyse tamamlanmış olur. Ödeme satıcının hesabına geçtikten sonra affiliate anlaşması nasıl ise o oranda komisyon tutarı “satış ortağı” olarak belirlenen kişi/kuruma ödenir.
 3. Ortak: Satıcının satışını gerçekleştirdiği ürünü potansiyel müşterilere sosyal medya, web sitesi, e-mail marketing veya daha farklı sosyal medya platformları üzerinden ürünü tanıtan kişi veya firmaya denir. Burada satış ortağı ürünü tanıtır ve potansiyel müşterin ilgisini çekerek satış gerçekleştirmeye çalışır. Satış ortağı, satış başına veya tıklama başına ödeme alır.

Özetle, satış ortaklığı programlarında affiliate sistemi ile satıcı da satış ortağı da gelir elde etmiş olur. Her iki taraf için de kazançlı olan bu sistemde ortak hedef, satış gerçekleştirmektir.

Affiliate Marketing Nasıl Yapılır?

Affiliate marketing yapmaya başlamak için birçok yol bulunmaktadır; e-mail pazarlaması, sosyal medya pazarlaması ve içerik pazarlaması bu yöntemlerden yalnızca birkaçıdır. Önemli olan, nerede daha büyük ve etkili bir kitleye sahip olduğunuzdur. Kitlenizi iyi yönetmek veya kendi niş alanınızda verimli bir kitle oluşturmak affiliate marketing stratejileri arasında en önemli adımlardır.

Gelin o halde adım adım affiliate marketing nasıl başlanır birlikte inceleyelim.

1. Satış Ortaklığı Pazarlaması Yapabileceğiniz Niş Bir Alan Seçin

Bugün yüzlerce web sitesi veya sosyal medya kullanıcısı arasından sizi öne çıkarabilecek özellikleriniz veya ilgi alanlarınız neler? Aslında bu soruya cevap verebildiğinizde kendinize niş bir alan da seçmiş oluyorsunuz. Kendinize bir niş seçerken, daha spesifik kategoriler tercih etmelisiniz. Aksi takdirde çok daha büyük kitlelere sahip olan kullanıcılar ile rekabet edemeyebilirsiniz.

Niş bir alan bulmak için kendinize şu soruları sorabilirsiniz:

 • Hangi konuda başarılıyım?
 • Başkaları hangi konularda benden öneri/fikir istiyor?
 • Ne yapmaktan hoşlanırım?
 • Neyi merak ediyorum?
 • Başkaları bana hangi konuda iyi olduğumu söylüyor?

Örneğin yemek yapmak konusunda iyi olduğunuzu düşünerek bir yemek blogu açtığınızı farz edelim. Yemek hakkında onlarca blog, onlarca içerik bulunuyor. Nasıl öne çıkacaksınız?

Kendinize mutlaka daha niş bir alan seçmelisiniz. Yemek değil de ege mutfağı sizin niş alanınız olabilir. Vegan yemek tarifleri sizin nişiniz olabilir. Burada mühim olan çok büyük bir kitleye her şeyi tanıtmak değil, etkili bir kitleye ilgilendikleri ürünleri/hizmetleri tanıtmaktır.

Bu nedenle ilk olarak kitleniz varsa kitlenizin ilgi alanlarını ve kendi ilgi alanlarınızı karşılaştırarak affiliate alabileceğiniz bir kategori belirlemelisiniz. Eğer affiliate marketing nasıl başlanır diye araştırırken bu yazıya denk gelip henüz başlamadıysanız da kendinize bir niş seçerek bu konuya ilgi duyan kullanıcılara hitap etmeli ve potansiyel kitle oluşturarak gelir elde etmeye başlamalısınız.

2. Hangi Platformda Olacağınıza Karar Verin

Son zamanlarda en çok karşılaştığımız internetten para kazanma yöntemleri arasında olan satış ortaklığı ile para kazanmaya başlamadan önce hangi platformu tercih edeceğinize karar vermelisiniz.

 • Websitesi aracılığıyla
 • Youtube videoları ile
 • Sosyal medya platformları ile
 • Newsletter (bülten) oluşturarak
 • Podcast aracılığıyla

Yukarıda yer alan platformlardan birini seçerek seçtiğiniz alanda içerikler üretmeye başlayın. Affiliate marketing örneklerini incelediğimizde her platforma uygun farklı tarzda içerikler üretmeniz gerekebileceğini de unutmamalısınız.

Örneğin bir ürünü deneyip göstermek ve görüntülü olarak tanıtmak istiyorsanız Youtube, Tiktok ve Instagram sizin için uygun bir mecra olabilir. Eğer konuklar alıp, sohbet etmek ve dinleyicilere aktardığınız konular aracılığıyla para kazanmak istiyorsanız podcast için Spotify’ı tercih edebilirsiniz. Önemli olan bir ürünü/hizmeti alırken ben neler yapıyorum ve influencer veya blog sahibi olan başarılı insanlar ürünleri nasıl tanıtıyor sorularına doğru cevapları bulabilmekten geçiyor.

3. Affiliate Marketing Siteleri Bulun

Hangi ortaklık pazarlama programına katılacaksınız? Buna karar verirken affiliate marketing programları arasından kendinize en uygun olanını seçmelisiniz. Affiliate marketing siteleri içinden anlaşacağınız kişi/kurum seçerken 3 farklı kategoride değerlendirebilirsiniz.

 • Düşük hacimli yüksek ücretli: Daha az satıcısı olan niş ürün veya kategorileri kapsamaktadır. Örneğin sadece işletmelere özel ortaklık çalışması yapanlar için daha niş bir kategori olduğundan potansiyel az olsa da ücretler daha yüksek olabilmektedir.
 • Yüksek hacimli yüksek ücretli: Potansiyel kitlenin de komisyon oranlarının daha daha yüksek olduğu bağlı pazarlama yöntemlerinden biridir. Örneğin kredi kartları herkesin sahip olmak istediği yüksek hacimli ürünlerdir. Bu tarz satışlar da yüksek komisyon imkanı sunmaktadır.
 • Yüksek hacimli düşük ücretli: Genel olarak bireyleri hedefliyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Bu modelde hedef kitle daha yüksek hacimli, komisyon geliri ise daha düşüktür.

Satış ortaklığı yapmak için uygun siteleri araştırıyorsanız başlarda ayrı ayrı her markayla görüşme fırsatı ayarlayamayabilirsiniz. Bu nedenle Aff Ocean gibi siteleri ziyaret ederek yayıncı olmayı tercih edebilirsiniz. Bu gibi siteler, reklam verenler ile yayıncı veya influencerları bir araya getirerek arz-talep dengesinden faydalanmaktadır.

Affiliate marketing sitelerini bulduktan sonra ise kendinize bir strateji belirleyerek tanıtımını yapacağınız ürün konusunda iyi bir iş çıkartmaya çalışmalısınız. Özellikle ilk işleriniz yüksek etkileşimli olursa iş birlikleriniz de o kadar sürdürülebilir olacaktır.

4. Benzersiz ve Etkileyici İçerikler Üretin

Ortaklık pazarlama konusunda başarılı olmak istiyorsanız, tanıtımını yapacağınız ürüne dair oluşturacağınız içerik yüksek kaliteli olmalıdır. Örneğin Netflix için affiliate programına katıldığınızı varsayalım. Burada sorular ile hareket ederek planlama yapmalısınız.

Satış ortaklığı yapmadan önce sormanız gereken sorular:

 • Netflix izleyen kitle en çok hangi platformları kullanıyor olabilir?
 • Netflix rakibi siteler nasıl bir pazarlama stratejisi izliyor?
 • Netlix’in rakip hizmetlere kıyasla öne çıkan özellikleri neler?
 • Kullanıcı, bu hizmeti satın aldığında neler ile karşılaşacak? (Netflix arayüzünü anlatan kısa bir tanıtım videosu çekilebilir.)
 • Aile veya çoklu paket seçeneği varsa bu tarz kapsayıcı paketleri nasıl öne çıkarabilirsiniz?
 • Kullanıcıların Netflix planı alma kararını nasıl hızlandırabilir veya olumlu yönde etkileyebilirsiniz?

Evet, tanıtımını yapacağınız ürüne dair stratejik planlama için en doğru soruları sorduk. Şimdi, nasıl bir yol izleyebileceğimize karar verelim.

Sosyal medyadan tanıtım yapacaksanız tanıtım yaptığınız içeriği hedef kitlenize uygun bir reklam ile destekleyebilir ve daha yüksek dönüşüm elde edebilirsiniz.

Bir web sitesi üzerinden tanıtım yapacaksanız Landing Page (açılış sayfası) oluşturarak bu sayfayı tamamen kullanıcı odaklı olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Eğer cilt vb. gibi kritik öneme sahip ürünleri tanıtacaksanız mutlaka denemeli ve kullanıcıları denerken dikkat etmeleri gereken bir konu varsa uyarmalısınız.

Özel günler ve kritik durumlarda anlık içerikler oluşturarak krizi fırsata çevirebileceğiniz zamanları takip etmelisiniz. Örneğin vpn programları satan biri, ülkenizde internet erişimi yasaklandığında bu hizmeti Gerilla marketing stratejisi ile tanıtsa bile daha yüksek dönüşümler elde edebilir.

Özetle, nişinizi belirleyip affiliate marketing programları ile çalışmaya başladıktan sonra dikkat etmeniz gereken en önemli konu; nasıl daha yüksek trafik ve dönüşüm elde edebileceğinizdir. Bu nedenle de reklam verenlerle anlaşma yapmadan profesyonel bir yaklaşım için öncelikle bu terimleri öğrenmelisiniz.

5. Affiliate Marketing ile Nasıl Para Kazanılır?

Affiliate marketing, performans odaklı bir pazarlama stratejisi olduğu için iş ortaklarına daha yüksek bir ROI (yatırım getirisi) sağlar. Reklam verenler, satış ortaklığı ile tanıtım yapanlar sayesinde ürüne/hizmete binlerce trafik çekebilse de ödemeleri genellikle tıklama üzerinden değil satış üzerinden yaparlar. Gelin, reklam verenlerin reklam ödeme modellerini anlamak için affiliate marketing ile nasıl para kazanılır inceleyelim.

 • CPS (Satış Başı Maliyet): Satış başına sabit bir ödeme veya üründen/hizmetten yüzde hesabı ile komisyon geliri alırsınız.
 • CPL (Müşteri Yaratma Maliyeti): Tamamlanmış her sipariş incelenerek her müşteri için ödeme alırsınız.
 • CPC (Tıklama Başı Maliyet): Reklam tıklamaları ile getirdiğiniz trafik için ödeme alırsınız.
 • CPA (Eylem Başı Maliyet): Kullanıcıların reklamını yaptığınız ve dönüşüm sağlayan form/anket doldurmaları tamamlandığında ödeme alırsınız.

Bağlı ortaklık çalışması yapacağınız kurumları tercih ederken nasıl bir ödeme modeline sahip olduğunu öğrenmeniz oldukça önemlidir. Bu nedenle stratejilerinize ve kitlenize göre kar marjınızın en yüksek olacağı modeli tercih etmeye özen gösterin.

Affiliate Marketing Örnekleri

Affiliate marketing yapmak için birçok yol bulunuyor. Ben de bu bölümde sizlere affiliate marketing örnekleri vererek nasıl para kazanabileceğinizden bahsedeceğim.

1. Reklamlar ile tanıtım yapmak

Tercih edebileceğiniz en etkili yöntemlerden biri tanıtım yaptığınız içeriklere reklam vererek affiliate marketing yapmak. Hangi platform üzerinden tanıtım yapacak olursanız olun, tanıtım yaptığınız platformda ortaklık ürünlerinizin reklamını verebilirsiniz. Bu sayede tanıtımını yaptığınız video, yazı veya her ne yaptıysanız daha çok kişiye ulaşır ve satış yapma ihtimaliniz de artar.

Satışlarınızdan gelir elde ettiğiniz satış ortaklığı modelinde, gelir kaynağınızı destekleyerek sayfanızdaki verim istediğiniz noktaya gelene kadar reklam ile desteklemek sonraki iş birlikleriniz için diğer firmaların gözünde önemli bir avantaj sağlayabilir.

Reklam ile dönüşüm almayı hedeflerseniz, ziyaretçiler ürün/hizmet linkinize tıklayacak ve ilgili ürünün web sitesine ulaşacaklardır. Web sitesinde satış gerçekleşirse sizin referanslı linkiniz üzerinden dönüşüm gerçekleşir ve satış başına veya tıklama başına ödeme alabilirsiniz.

2. Sosyal medyada link paylaşarak tanıtım yapmak

Eğer sosyal medya belli sayıda bir kitleye sahipseniz, tanıtım yaparak ödeme alabileceğiniz en verimli platformdasınız demektir. Sosyal medyada link paylaşarak tanıtım yapmak ve bu tanıtımlardan gelen kitleyi dönüşüme çevirebilmek için olabildiğince şeffaf olmalısınız.

Sosyal medyada her gün onlarca influencer ürün linki verdiği için kullanıcıların da bu konudaki güveni henüz tam oturmuş değil. Bu nedenle önerdiğiniz ürünleri paylaştığınız gibi önermediğiniz ürünleri de ara sıra paylaşarak hedef kitlenizin güvenini kazanabilirsiniz.

Bu affiliate marketing örneğinde takipçileriniz, paylaştığınız linke tıkladıktan sonra o link üzerinden bir satış gerçekleşmişse ürün başına komisyon kazancı elde edersiniz.

3. İnceleme içerikleri oluşturup link ekleyerek tanıtım yapmak

Affiliate marketing yapmanın bir diğer yolu ise web siteniz veya belirli web sitelerinde oluşturduğunuz içeriklere ürün linkleri yerleştirmektedir. Burada iki farklı şekilde de strateji uygulayabilirsiniz. İsterseniz ürünü anlattığınız bir inceleme yazısı yazar ve ürüne dair özel kuponlar ve fırsatlar ile ürün linklerini verebilirsiniz.

Diğer yöntem ise bir ürün incelemesi yazmak yerine o ürünü de kapsayan genel bir kitleye genel bir içerik yazarak, bu kategoride de şu ürünü tercih edebilirsiniz şeklinde kullanıcıyı yönlendirmeyi sağlamaktır. Bu ürünün avantajı; tanıtımını yaptığınız ürüne ihtiyacı olup olmadığı hakkında bir fikri olmayan kullanıcılara “bir ihtiyaç doğurarak” ürüne yönlendirme fırsatı yaratmasıdır.

Affiliate Marketing Siteleri Komisyon Kazancı Ne Kadar?

Türkiye’deki en iyi affiliate marketing siteleri aşağıda tablo halinde listelenmiştir:

Türkiye Satış Ortaklığı SiteleriOrtalama Komisyon Kazancı
eBay Partner Network %1 – %4
Amazon Associates%2 – %20
HubSpot%15 – %100
Etsy%4
SemrushDeneme başı $10, satın alma başı $200
HostingerSatın alma başı %60 komisyon
Tripadvisor%50 ve üzeri komisyon
Twitch%5-%50 komisyon
WixSatış başına $100’a varan komisyon
Fiverr$5 komisyon
Shopify$58- $2000
Binance%50’ye varan komisyon
Printfull %10 komisyon
Walmart %10’a varan komisyon
ElementorSatış başına %50 komisyon
Türkiye satış ortaklığı siteleri 2024

Özetle, affiliate marketing programları arasından güvenilir ve potansiyeli yüksek birkaç niş alan seçerek anında pasif gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu çalışma prensibi ile birkaç satıcı veya marka ile düzenli olarak satış ortaklığı yapmanız bile elinizi oldukça güçlendirecektir.

En iyi affiliate marketing programları arayışındaysanız yukarıda verdiğim listeden kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Türkiye Satış Ortaklığı Siteleri 2024 Neler?

Türkiye’de de satış ortaklığı pazarlaması ile gelir elde edenlerin sayısı günden güne artıyor. Peki, Türkiye satış ortaklığı siteleri 2024 yılı için hangileri? Gelin affiliate marketing programları ve kazançlarını birlikte inceleyelim.

1. Hostinger

Hostinger satış ortaklığı programı ile ortaklık yapan kişilere satış başına %60 komisyon kazancı sunmaktadır. Bu iddialı oran aynı zamanda Hostinger’in büyük çaplı hizmetleri ve paketleri ile desteklendiğinde satışlarınızı da artırmaktadır.

Hostinger, tanıtım paylaşımları için özel bannerlar ve kampanyalar sunabilmektedir.

2. Printfull

Printfull affiliate programı, girişimcilik ve e-ticaret sektöründe kitlesine güvenenler için oldukça güzel bir program. Kıyafetler tasarlayarak tişört vb. tekstil ürünlerini bastırıyorsunuz ve ürünlerinizi e-ticaret platformlarına bağlayabiliyorsunuz. İster bu platformda e-ticaret yaparak ilk girişimlerinizi gerçekleştirin isterseniz de Printfull satış ortaklığı programına katılarak affiliate linki üzerinden gelen tüm satışlardan komisyon elde edin.

Bu affiliate marketing programında her satış üzerinden %10’a varan komisyon kazancı elde edebilirsiniz.

3. Trendyol Affiliate Programı

Trendyol Affiliate programı, değişken komisyon oranları ile kazanç elde edebileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemde paylaştığın linkten elektronik dışında yapılan tüm alışverişlerden en az %15 komisyon kazanırsın. Elektronik ürünlerde ise komisyon kazancı %2 ile sınırlıdır. Tabi, Trendyol işbirliği veya ortaklık programları değişen şartlara göre dinamik bir yapı ile değişiklik gösterebilmektedir.

Trendyol satış ortaklığı programında, ortaklık yapan yani ürünleri tanıtan taraf, tüketicilerin getireceği ciro, kaydetme miktarı ve yeni üye gibi metriklere bağlı olarak komisyon kazancı elde eder.

4. Hepsiburada Satış Ortaklığı

Hepsiburada affiliate programı ile ayda 20.000₺’ye kadar Hepsipara kazanabilirsiniz. Alışveriş listenizi ve koleksiyonlarınızı kitlenize güvendiğiniz mecralarda paylaşarak satılan ürün başına %10 komisyon kazancı elde edebilirsiniz.

5. Amazon Affiliate Programı

Amazon’daki affiliate marketing programı ile özelleştirilebilir linkler oluşturabilir ve kitlenizle paylaşarak komisyon kazanabilirsiniz. Amazon Gelir Ortaklığı Programı ile çeşitli paketlerden ve aracı olduğunuz satışlardan komisyon geliri elde edersiniz.

6. Medikalize Ortaklık Programı

2009 yılında kurulmuş olan Medikalize satış ortaklığı programı şu an için 25.000 den fazla %85 i aktif yayıncıya sahiptir. Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı satış ortaklığı platformlarından biridir.

Medikalize satış ortaklığında dönüşüm başına kazanç minimum 30TL, ödeme alt limiti ise 100TL’dir. Ödemeler günlük veya haftalık olmak üzere tercihinize göre hesabınıza yatırılır.

7. Twitch Affiliate Pazarlama Programı

Oyuncular veya yayıncılar için en verimli platformlardan biri olan Twitch komisyon kazancı %5- %10 arasında değişiklik göstermektedir. İyi olduğunuz bir konuda yayın açabilir ve biraz da eğlenceli bir şekilde interaktif olan bu platformu siz de değerlendirebilirsiniz. Genellikle e-spor oyuncularının sıklıkla tercih ettiği bir platform olduğu için alakalı kitleyi farklı bir konsept ile çekebilmek için iyi bir araştırma yapmalısınız.

8. Wix Affiliate Programı

Wix, ücretsiz bir site oluşturma platformudur. Wix satış ortaklığı programı ise Wix’in tanıtımını yaparak para kazanabileceğiniz avantajlı bir pazarlama modelidir. Wix affiliate programı en yüksek komisyon kazancını elde edebileceğiniz affiliate siteleri arasında yer alıyor.

Wix ortaklık pazarlama programında her Premium paket başına 100$ satış geliri elde edersiniz. Satış ortaklığına devam edebilmek için her ay en az 3 Premium paket satışı gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

9. Odaklı Pazar Gelir Ortaklığı Programı

Odaklı pazar affiliate programı, kar marjı yüksek olan iş birliği modellerinden biridir. Bu web sitesinde yüksek kar oranına sahip olan e-kitap satışları bulunmaktadır. Satış başına komisyon geliri elde edersiniz.

10. Karaca Kulüp Affiliate Programı

Karaca Kulüp üyeliği ile uygulanan bir affiliate programıdır. Bu programda “paylaştıkça kazan” mottosu yer alır. Bütün sosyal medya platformları üzerinden link ileterek ürün paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Karaca Kulüp affiliate programı komisyon geliri satış başına %15- %18 arasında değişiklik göstermektedir.

İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz?

Performance Marketing, SEO Analizi, Sosyal Medya Yönetimi, Google ADS Danışmanlığı, Mobil APP Geliştirme ve daha birçok hizmet için en ideal çözüm;

Vebilişim Teknoloji!

Photo of author

SEO Team Lead

Yorum yapın

Open chat
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba 👋
Bize hemen soru sorabilirsin.